Hakkımızda

GOA 2005 senesinde kurulmuş olup, yayımladığı her türlü eserin sunumunda, okuyucuları için güvenilir bir yayınevi olmayı hedeflemiş ve şu ana kadar yaptığı çalışmalarla bu vizyonu gerçekleştirme yolunda ilk adımları atmıştır. Goa ilk büyük çıkışını dünyanın tanınmış büyük şirketlerine liderlik eğitimi veren Robin Sharma’nın yedi kitaplık dizisinin ilki olan Ferrarisi’ni Satan Bilge’yle yaptı. GOA 2005’in ikinci yarısında Solmaz Kâmuran’la Türk yazarların yapıtlarını yayınlamaya başladı. Daha fazla okura, yurdun daha uzak bölgelerine ulaşabilme düşüncesinden doğan bir sosyal sorumluluk bilinciyle, yayınevimiz gazetelerle çalışmalar yaparak bazı kitaplarını gazetelerin dağıtım ağına dahil etti.

Her zaman okuyucularına en iyisini ulaştırmayı ilke edinen GOA, her geçen gün seçkin yazar kadrosunu genişleterek her türden okuyucu kitlesine ulaşmayı hedeflemiştir.

Kurulduğu ilk günden beri yeni yazarlara sonsuz destek prensibini güçlendirmek adına, www.yaraticikalemler.com web sitesini oluşturarak, yeni yazarlar tarafından ulaşılabilirliği kolaylaştırmıştır.

GOA,kurallaşmış,  “Kitap Sevgisi” ve “Emeğe Saygı” ilkelerinden ödün vermeden yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

OKUYALIM, OKUTALIM……..