İndirim!

Annelere Kullanma Kılavuzu

Her annenin aklından, bebeğini ilk kucağına aldığında ‘ben buna nasıl bakacağım, nasıl büyüteceğim’ sorusu geçer.

15,00  4,90 

Stokta

Stok Kodu: 9786054353736 Kategoriler:

Yazar Hakkında

Pınar Asöcal

Pınar Asöcal

1955 yılında Ankara'da doğdu. Orta öğrenimini FMV Işık Lisesi'nde tamamladı. Kalamazoo College Ekonomi Bölümü'nden lisans, Michigan Üniversitesi Ekonometri Bölümü'nden yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. 1979 yılında başladığı iş yaşamında finans ve inşaat sektörlerinde üst düzey yönetici olarak çalıştı. 2004 yılında R. Hakan Kırkoğlu'nun Astroloji Eğitim Programı’nı bitirdi ve yorumlama projesini birinci olarak tamamladı. Aynı sene Londra'da, Faculty of Astrological Studies sertifika bölümünü bitirdi. 2004–2009 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulu'nda astroloji dersleri verdi. Hâlâ Londra'daki Mayo School of Astrology'de diploma çalışmalarına devam etmektedir. Bir çocuk annesidir.

Her annenin aklından, bebeğini ilk kucağına aldığında ‘ben buna nasıl bakacağım, nasıl büyüteceğim’ sorusu geçer. Kucağınızda hiç tanımadığınız, size ait bir varlığı tutmanın heyecanını, neyi nasıl yapacağını bilememenin verdiği endişeyi yaşamayan anne yoktur.

Bu kitapta astroloji bilgilerimi, gözlemlerimi, tecrübelerimi harmanlayarak, hiç tanımadığınız bu muhteşem bebeği size tanıtmayı, işinizi kolaylaştırmayı amaçladım.