Aşkın 8 Kusuru

“Aşkın kusurları, onların kaderini yazdı.” Hepsi biliyordu aslında, kusursuz aşkın var olmadığını… Ve hepsi, aşkın dünyalarını değiştireceğinin farkındaydı.

12,50 

Stokta

Stok Kodu: 9786054353262 Kategoriler:

Kitap Detayları

Ağırlık 4.90 kg

Yazar Hakkında

Arzum Uzun

Arzum Uzun

2 Kasım 1984'te dünyaya geldi. Burak Bora Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam bölümünü bitirdi. Üniversite ikinci sınıfta reklam yazarı olarak başladığı kariyerine, Bushida dergisinde yazı işleri müdürlüğü ile devam etti. Vizon, Vizon Beauty, Vizon Erkek, Hülya, Esquire ve ALEM dergilerinde editörlük yaptı. Kariyeri boyunca seks, ilişkiler, moda ve trendler üzerine yazılar yazdı; özel dosya konuları hazırladı, röportajlar yaptı. “Aşkın 8 Kusuru”, yazarın gerçek olaylardan yola çıkılarak yazılmış öykülerden oluşan ilk kitabıdır.

“Aşkın kusurları, onların kaderini yazdı.”

Hepsi biliyordu aslında, kusursuz aşkın var olmadığını…

Ve hepsi, aşkın dünyalarını değiştireceğinin farkındaydı…

Birbirine hiç benzemeyen, sekiz farklı insanın aşkla ve yaşamla savaşı, bu kitapta buluşuyor. Aşkın hasarlı, hastalıklı ve acımasız yanları gün yüzüne çıkarak, kaderi yeniden şekillendiriyor. Korku, öfke, şehvet, hırs, intikam, şüphe ve daha pek çok kusuru aşkın, onların hikayesi oluyor. Ama kahramanlarımız yılmıyor; sonuna kadar direniyorlar aşkın karşısında var olabilmek için. Aslında biliyorlar, aşkın karşısında duramazsın! Ya aşk olursun ya da aşık… Aşkın ya kurbanı olursun ya da galibi…