İndirim!

Balayı

Ayın-Kitabı Kulübü ve dünya çapındaki başka 15 kitap kulübü yılın uluslararası macera kitabı olarak BALAYI’ nı seçti. Tüm yazarların en iyi eserim dedikleri yapıtları vardır. James Patterson’ın BALAYI kitabına hoş geldiniz.

24,00  4,90 

Stokta

Stok Kodu: 9786055097462 Kategoriler:

Yazar Hakkında

James Patterson

James Patterson

James Patterson son on yılın en çok satan dedektif serilerinin yazarıdır. New York Times çok satanlarda The Big Bad Wolf, Mary Mary, Güller Kırmızıdır, Menekşeler Mavidir, Balayı, Cankurtaran adlı kitapların yazarıdır. Okuma yazma programlarının hararetli bir savunucusu olan Patterson, okuma zevkini aşılamak konusuna tutkuyla yaklaşmaktadır. Zamanının bir bölümünü okullarda, kitabevlerinde ve değişik kurumlarda ücretsiz konuşmalar yapmaya ayırıyor. Florida'da yaşıyor.

Ayın-Kitabı Kulübü ve dünya çapındaki başka 15 kitap kulübü yılın uluslararası macera kitabı olarak BALAYI’ nı seçti.  Tüm yazarların en iyi eserim dedikleri yapıtları vardır. James Patterson’ın BALAYI kitabına hoş geldiniz.

Bütün erkekler tarafından arzulanmak ve bütün kadınlar tarafından kıskanılmak nasıl bir duygudur? Muhteşem. İşte Nora’nın hayalini kurduğu, uğruna çok çalıştığı ve asla taviz vermeyeceği yaşamı böyleydi.

SİZDEN DAHA ÖNCE DE SONUNU KİMSEYE ANLATMAMANIZ İSTENMİŞTİR:

O’Hara onu ilk gördüğünde mükemmel olduğunu düşünür. Görüntüsü, kariyeri, giysileri, farkındalığı, bilmişliği ve umutlandıran seksiliği. İşte bu mükemmellikler için erkekler sıraya giriyordur. Nora sadece onları cezp etmekle kalmaz, büyüler.

ANCAK, BALAYI’NDA BAŞINI DA KİMSEYE ANLATMAYIN.

Peki, O’Hara neden Nora Sinclair’le bu kadar ilgileniyor? Nora’ nın etrafındakilere esrarengiz şeyler olmaktadır—özellikle de erkeklere. O’Hara olaya daha yakından bakınca, onu cezp eden şeylerin içini korkuyla doldurduğunu fark eder ve Nora’yla ilgili tehlikeleri görür. Geçmişinin izah edilemez boşluklarında karanlık noktalar mı vardır? Onu  daha fazla tanıdığında, adaleti mi sorgulayacak? Yoksa kendi öldürücü takıntılarıyla  mı karşılaşacak?