İndirim!

Ben Eşimi Seviyorum

15 ÜLKEDEKİ TECRÜBENİN SONUCU HAZIRLANMIŞ BİR ESER… Eşine şiddet uygulayanlara şaşıyorum. Ben eşimle mutluyum, hayatımı yaşıyorum * * * “Eşinizi cinsel konuda mutlu edemiyorsanız o evde elektrik yok demektir. Huzur ve mutluluk avizesi yanmaz ve yanmayacaktır…” * * * “Heyecanlı ve aktif bir cinsel ilişki vücuda sıhhat kazandırır. Duyulara kuvvet verip yaratılışı gereği vücudu mutlu ve kalbi huzurlu eder.” * * * Israrla tekrar tekrar belirtiyoruz ki gerdek gecesinde en dikkat edilmesi gereken hareketlerden biri üzerindeki kılık kıyafetleri göle atlayacakmış gibi paldır küldür çıkartarak soyunmamaktır. * * * İKTİDARSIZLIK YAŞIYORSANIZ TV’lerde yayın yapan “şöyle kaldırır, böyle saldırır, şöyle kalınlaştırır, bu kadar uzatır” gibi saçma sapan heyecan ve hezeyanlara heveslenmeyin. Bu konunun uzmanına gidin.

.

12,00  4,90 

Stokta

Stok Kodu: 9786055097325 Kategoriler:

Yazar Hakkında

Erdinç Üstündağ

Erdinç Üstündağ

Avrupa’nın 15 ülkesiyle çalışan, Avrupa Psikoloji Merkezi-nin kurucusu, Psikoloji Danışmanı Uzman ve Yazar Erdinç Üstündağ Almanya doğumludur. Fransa Türk Tabipler Birliği Bşk. yardımcısıdır. Psikoloji ve Kişisel Gelişim Uzmanı olarak çalışmaktadır. İlköğretimi Türkiye’de tamamladı. Daha sonra Eğitimine Almanya’da devam etti. Psikolojik, Kişisel ve Mental Eğitimlerini Al-manya´da tamamladı. Bunun yanında daha yararlı ve daha etkili hizmet verebilmek için Yoga, NLP ve Hipnoz Eğitimleri almıştır. Psikolojik konularda Ulusal ve Yerel Gazetelerde birçok ma-kale yazmış, seminer, eğitim konferans vermiş, kişisel gelişim toplantılarında uzman olarak bulunmuştur. Özel ve Kamu Kuruluşlarında Mentör olarak Personel ve Yönetici Motivas-yon kursları düzenlemektedir. Bunların yanında çok sayıda Siyasetçi, Sanatçı ve Mankene Kariyer Koçluğu, Profesyonel Futbolcularının bir kısmına danışmanlık yapmaktadır. Resmi Panellerde Psikoloji Koçu olarak görev almaktadır. Bazı Sosyal Derneklerin üyesidir. Yerli ve Yabancı birçok kanalda program konuğu olarak bulunmuştur. Daha önce yayınlanmış “Aradığım Kitap İşte Bu” isimli bir eseri bulunmaktadır.

15 ÜLKEDEKİ TECRÜBENİN SONUCU HAZIRLANMIŞ BİR ESER…

Eşine şiddet uygulayanlara şaşıyorum. Ben eşimle mutluyum, hayatımı yaşıyorum

* * *

“Eşinizi cinsel konuda mutlu edemiyorsanız o evde elektrik yok demektir.

Huzur ve mutluluk avizesi yanmaz ve yanmayacaktır…”

* * *

“Heyecanlı ve  aktif bir cinsel ilişki vücuda sıhhat kazandırır.

Duyulara kuvvet verip yaratılışı gereği vücudu mutlu ve kalbi huzurlu eder.”

* * *

Israrla tekrar tekrar belirtiyoruz ki gerdek gecesinde en dikkat edilmesi gereken hareketlerden biri üzerindeki kılık kıyafetleri göle atlayacakmış gibi paldır küldür çıkartarak soyunmamaktır.

* * *

İKTİDARSIZLIK YAŞIYORSANIZ TV’lerde yayın yapan “şöyle kaldırır, böyle saldırır, şöyle kalınlaştırır, bu kadar uzatır” gibi saçma sapan heyecan ve hezeyanlara heveslenmeyin. Bu konunun uzmanına gidin.

* * *

“Eşini evde harçlıksız bırakmamalısın. Çalışan eş ise onun kazancına göz dikmemelisin. Ona aldığın getirdiğin, yedirip içirdiğin konularda başa kakıç anlamına geleceği için asla “sana şunu yaptım, bak geçende şunu almıştım, bunu yedirip içirmiştim” gibi sözler etmemelisin. Bir yere giderken, eşine nereye gideceğini haber vermelisin. Taş fırın erkeği ayaklarıyla “hesap mı vereceğim?” hanzoluğu yapmayacaksın.”