İndirim!

Her şey İçin Yeni Bir Başlanğıç

10,00  4,90 

Stok Kodu: 9786055097356 Kategoriler:

Yazar Hakkında

Özgür Deniz

Özgür Deniz

1982, İstanbul doğumludur. Ortaokul ve liseyi Kocaeli'nde tamamladıktan sonra Elektrik, Elektronik teknolojisi eğitimine başladı. Uzun bir süre Mekatronik, Isıtma ve Soğutma sistemleri alanında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde çalıştı. İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü ve İletişim Bilimleri Akademisindeki Eğitiminin yanı sıra 2003 Yılında başladığı Psikoloji, Sosyal Bilim ve Kişisel Gelişim alanında yurtiçi ve yurtdışında uzunca bir süre çalışma ve araştırmalar yaptı. Çeşitli dergi ve gazetelerde köşe yazarlığı yapmıştır. Kişisel Gelişim, Sosyal Başarı, Özgüven, Girişimcilik Ruhu, Mutluluk, Aile ilişkileri, Motivasyon, Çalışan Bağlılığı, Takım Çalışması gibi konularda, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde, okullarda, kurum ve kuruluşlarda eğitim vermeye devam eden Özgür Deniz, ülke nüfusundaki başarılı insan sayısını arttırmayı hedefliyor.

Yaşantınızda gerçekten büyük bir değişiklik yapmaya hazırsanız doğru yerdesiniz!

“Her Şey İçin Yeni Bir Başlangıç” başarı hakkında okuyacağınız yararlı ve sizi derinden etkileyecek bir kitaptır. Hayat değiştiren bu kitap sade bir anlatım içermektedir. Pozitif hayat felsefeleri ve kendinizi bulacağınız hikâyeler, sizi kısa bir yolculuğa çıkaracak.

Kitap, kendi üzerinizdeki hâkimiyetinizi arttırarak size kılavuzluk yapacak ve size yeni ufuklar açacaktır. Tüm başarıları modelleyerek aynen tekrarlanacağını göreceksiniz.

Her Şey İçin Yeni Bir Başlangıç
Şimdi okuyun ve hemen yararlanmaya başlayın.