İndirim!

Uyanış

12,00  4,90 

Stokta

Stok Kodu: 9786055097066 Kategoriler:

Yazar Hakkında

Başak Saner

Başak Saner

Okumaya gazeteyle, anlam aramaya şarkı sözleriyle, kitap okumaya ise Stephen King'in eserleriyle başladım. O zamanlar çok popüler olmayan bu tür beni içine çektikçe, hayal dünyamla gerçek dünya arasında sıkışıp kaldım. Büyüdüğümde ise gerçek hayatı seçmek zorunda bırakıldım. Ancak hayat, bir şekilde sizi gelmeniz gereken yere getiriyor. Hayal dünyamı bırakmıştım belki ama aslında o beni hiç bırakmamıştı, bunu şimdi anlıyorum. Muhteşem bir varlığa aşık oldum, onunla beraber tekamül yoluna girdim; muhteşem bir varlık doğurdum, onunla beraber başka bakış açılarını öğrendim. Daha öğreneceğim çok şey var ama yaşadıklarımı paylaşmak istedim.

Korcan, ‘Sadece Kağan’ı anlamaya çalışıyorum, seni bu kadar önemli kılan ne, onu bulmaya çalışıyorum,’ dedi.

İçimi çektim, bu sorunun cevabını ben de bilmiyordum ama Kağan’ın ne diyeceğini merakla bekliyordum doğrusu.

Ancak Kağan, ‘Anlaman gerekmiyor zaten,’ diyerek ikimizi de şaşırttı. Kağan’la tam bir çıkmazdaydım. İki adım ileri attığımız anda bir adım geriye gidiyorduk. Tam bir şey diyecekken, Korcan’ın, ‘O zaman benim tek görevim size yardımcı olmak,’ dediğini duyduğum anda ağzımı kapadım. Kimse nedense Kağan’la tartışmıyordu.

Çok uzak olmayan bir gelecekte, bir kız, bir oğlan ve bir kurt, hayatları için kaçıyorlar. Birbirini tanımayan, kaos ortamında büyümüş iki insanın hayatın zorluklarına beraber göğüs gerebilmeleri için yapmaları gereken tek bir şey vardır: Uyanmak.